KARTAL İNŞAAT

Aybastı ’daki yepyeni ve prestijli bir projeye imza atan Kartal İnşaat Aybastı'da güvenli, konforlu ve estetik konutlar üretmek üzere kuruldu.

Aybastı ‘nın değişen yaşam standartlarına uygun, yeni yaşam alanları inşa etmek için Aybastı Onur Kent projesini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Kartal İnşaat, olarak hedefimiz ; dürüst, güvenilir ve verdiğimiz sözden fazlasını yerine getirmektir. Aybastı Onur Kent, projesi ile kaliteli , çağdaş, konforlu ve güvenli yaşam alanları oluşturmak hedefimizdir. Kartal İnşaat, olarak yenilikçi bakış açımız, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci ile Aybastı Onur Kent projesini insanların beğenisine sunuyoruz. Hedefimiz, alışılmışın dışında farklı, konforlu, depreme dayanıklı güvenli yaşam alanları oluşturup, her insanın bir ev sahibi olma hakkına sahip olduğuna inanıyor ve size güvenilir konutlar üretiyoruz.

Kartal İnşaat, olarak bize duyduğunuz güven, talep ve büyük ilgi başarımızı arttıracak ve size daha çok hizmet verebilmemizi sağlayacaktır. Aybastı Onur Kent demek ; Yeşil, çevreci , konforlu, çağdaş, huzurlu, sakin, stressiz ve yaşam dolu alanlar demektir.

Çağdaş ev yaşamının vazgeçilmez unsurlarını bir araya getiren ve geliştirilen Aybastı Onur Kent, şehrin içersinde, ama şehrin stresinden çok uzakta, doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisinin buluştuğu çok özel bir konumdadır.

Kartal İnşaat farkı ile nefes alan, eşsiz manzaraya sahip, rahat ve ferah yaşam alanları Aybastı’nın merkezinde konumlanan Aybastı Onur Kent ile hayat buluyor, sizde davetlisiniz…

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz

 • Aybastı ’da, estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ve doğaya saygıya ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir.
 • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşterilerimize güvenilir, huzurlu ve çağdaş bir yaşam alanı sunarak memnuniyeti en üst düzeye çıkarmaktır.
 • Köklü ve güçlü yapımızla gelecek nesillere övünülecek eserler bırakmak, dünya standartlarında global bir şirket haline gelerek ülkemizi dünya global arenasında en iyi şekilde temsil ederek ülkemiz ve ülkemiz insanına değer katmayı hedefliyoruz.
 • Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübeleri geliştirmeyi, müşterilerimize en kaliteli ve yaşanabilir yapılar kazandırmayı hedefliyoruz.


 • Misyonumuz

 • Bireylerin ilk insandan bu yana süregelen barınma ihtiyacını, çağdaş, modern ve teknolojik olanaklarla donatarak sunmak.
 • Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmasını sağlamak.
 • Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmek.
 • Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.
 • İnsanların hayat hedeflerini gerçekleştirebilmelerine, 'iyi bir ev' sahibi olma hayallerine cevap veren kaliteli çözümler üretmek.
 • Çevrecilik Politikamız:

  • Kartal İnşaat projelerinde, yaratıcı ve sürdürülebilir, doğaya dost çevresel risk faktörlerini izleyen, olası tehditleri hesaplayan ve bunlara yönelik planları oluşturan “Sürdürülebilir çevre bilinci” yaklaşımı içindedir. Bu yaklaşımla faaliyetlerimizin her aşamasında çevre etkilerini göz önüne alır ve yönetiriz.
  • - Öncelikle çevre standartlarımızı yasal gerekliliklerin ilerisinde oluştururuz
  • - Çevresel riskleri önceden belirler ve yönetiriz
  • - Birimler arası bilgi ve deneyim paylaşımı ile en mükemmeli hedefleriz
  • - Çevresel gelişmeleri izler, sürdürebilirliğe katkı sağlarız
  • - Konu ile ilgili eğitime, bilinçlenme ve bilgi paylaşımına destek veririz.

  1. Projeler ne kadar sürede bitmektedir?

  Projelerimizin yapım ve tamamlanma süresi en geç 24 ay olmakla beraber, her bir projenin kendine ait teslim tarihi sözleşmede belirtilmektedir. Proje teslim tarihimizden 15 gün önce ulaşacak şekilde daire sahiplerimize teslim duyurusunu yazılı olarak posta ve mail yoluyla iletmekteyiz.

  2. Projeleriniz banka kredisine uygun mu?

  Kartal İnşaat’ın tüm projeleri banka kredisine uygundur.

  3. Dairemi aldıktan sonra hemen başkasına satabilir miyim?

  Bağımsız bölüm teslim edildikten ve tapunuz çıktıktan sonra üçüncü kişilere satış yapabilirsiniz.

  4. Projeleriniz deprem yönetmeliğine uygun mu?

  Tüm yapılarımız deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmakta olup, tüm ilgili belgeleri satış ofislerimizde görebilirsiniz.
Beton ve demir donatı numuneleri laboratuarlarda bağımsız uzmanlarca test edilmekte ve raporlanmaktadır. Statik projelerimiz bağımsız bürolarca hazırlanmakta olup inşaata başlangıç öncesinde arazide teknik ve fennin gerektirdiği ve yönetmeliklerce zorunlu kılınan tüm geoteknik etüdler, zemin araştırmaları ve sondaj testleri gerçekleştirilmektedir. İnşaat tamamlanana dek yapı denetim şirketince ve iş güvenliği uzman kuruluşlarınca bağımsız denetime tabi tutulmaktadır.

  5. Dairem tamamlanmadan dairemi görebilir miyim?

  Proje tamamlanmadan ve daireniz teslim edilmeden dairenizi görebilir, günlük olarak takibini sağlayabilirsiniz.

  6. Ne kadar KDV ödüyorum?

  Mevcutta satışı ve inşaatı devam eden Kartal konut projelerinde KDV oranı %1’dir. Yeni projelerde ise kanun gereği KDV oranı belediye tarafından belirlenen arsa fiyatına ve m² büyüklüğüne göre belirlendiği için projenin lokasyonuna ve konseptine göre KDV oranı %1 ile %18 arasında değişebilmektedir.

  7. Evin faturasını ne zaman kesiyorsunuz?

  Sözleşmede yazan ödeme planı çerçevesinde tüm ödemeler tamamlandıktan sonra faturanızı kesebiliriz. Banka kredili satışlarda dairenizin teslimi ile birlikte Vergi Usül Kanunu uyarınca faturanız kesilmektedir.

  8. Evin faturasını şirket adına kestirebilir miyim?

  Fatura, sözleşme yapılan kişinin adına kesilmektedir. Eğer sözleşmeniz şirket adına yapıldıysa faturanız şirket adına kesilmekte; şahıs adına yapıldıysa şahıs adına fatura düzenlenmektedir.

  9. Banka kredisi için başvuruyu kim yapıyor?

  Daire için kredi başvurusunu siz yapmaktasınız, satış temsilcimiz sizi yönlendirecektir.

  10. Daire satış fiyatı dışında bir ödeme yapacak mıyım?

  Sadece teslim aşamasında alıcı payına düşen tapu, iskan ve abonelik masraflarını ödeyeceksiniz.

  11. Tapu ne zaman veriliyor?

  Banka kredili satışlarda bağımsız bölüm teslimini ve bağımsız bölümün satışına yönelik tüm ödemelerin tamamlanmasını takiben tapu devri yapılmaktadır. Tapu işlemi öncesinde gerekli olan evrakları ve tapu masrafları ödemelerini tamamlamanız gerekmektedir.

  12. Aidat ödemesini nasıl yapacağız?

  Aidat ödemenizi site yönetiminizin size ilettiği tarihte, site yönetimi hesap numarasına yapabilirsiniz.

  13. Ortak alanların bakımı kime ait?

  Site yönetimi tüm binaların ve ortak alanların temizliğini, bakım ve ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet vermektedir. Gerekli ücretlendirme site aidatınız kapsamındadır.

  KARTAL İNŞAAT
  GİZLİLİK POLİTİKASI

  Kartal İnşaat, ilke olarak müşteri memnuniyeti ve güvenlik odaklı çalışma prensibini benimsemiş olup, ziyaretçilerimiz tarafından web sitemize sunulan kişisel bilgilerin (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) gizliliğini korumak amacıyla müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacağı gibi bu bilgilerle herhangi bir kiralama ve satış işlemi de gerçekleştirmeyecektir.

  Kartal İnşaat web sitesini ziyaret ettiğinizde, kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz durumlarda yapmanız gerekenler ile verdiğiniz bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır.

  Kartal İnşaat e-posta gönderimlerini 3.kişi servis sağlayıcılar kanalıyla yapabilir. Bu durumda kişisel bilgilerin güvenliği 3.kişi servis sağlayıcıların güvenlik politikalarına uygun olarak belirlenmektedir.

  Kişisel bilgilerin toplanması esası; Kartal İnşaat’ın web sitesini kullanarak ya da harici sitelerde yayınlanan reklamlar veya formlar aracılığı ile gönüllü olarak kişisel bilgi girişi yapmak; mevcut gizlilik şartlarının kabul edildiği anlamına gelmektedir. Ziyaretçiler tarafından tamamen isteğe bağlı olarak, başvuru, bilgi, anket formu doldurulması, daire satış rezervasyonu yapılması veya e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir.

  Bu bilgiler ziyaretçiler tarafından isteğe bağlı olarak verilmediği takdirde herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır. Bilgi toplanmasındaki amaç; ziyaretçilerin izinleri doğrultusunda, e-bülten, dergi, broşür ve kampanyalara dair bilgi /haber göndermektir. Kartal İnşaat bunların dışında e-mail ve SMS ile bilgi akışında bulunarak, istek, talep ve şikâyetleri değerlendirmeyi hedefler.

  Kartal İnşaat, ziyaretçilerinin gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikasıyla bütün veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal işlemler sırasında mahkeme kararı ya da yasal prosedürlerin gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır. Web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunduğunu ana hatlarıyla açıklamaktadır.

  Web sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır. Web sitemizde yer alan bilgi ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Kartal İnşaat’a aittir.

  Kartal İnşaat, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu kuruluşların Kartal İnşaat’ın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

  Güvenlik;

  Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi almak istediğinizde info@kartalinsaat.net ‘e başvurabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Kartal İnşaat

  HABERLER

  • Onur Kent
   Vadi projemiz başladı!

   Cami Düzü Mevkii'nde 11 Daire ve 1 Dükkan olan Vadi Projemizin Yapımına Başladık! Teslim hedefimiz 2023 yılı Kasım ayı.

  • Yüksel Kartal
   PRESTİJ+ Projemizde Yaşam Başladı!

   5 Daireden oluşan PRESTİJ+ projemizi hak sahiplerine teslim ettik. Prestij+ 'da yaşam artık başladı.

  • Aybastı Onur Kent
   PRESTİJ Projemizde Yaşam Başladı!

   16 Daireden oluşan Prestij projemizde hak sahiplerine daireleri teslim ettik. Prestij projemizde yaşam başladı!

  • Bora Apartmanı'nda Yaşam Başladı! Aybastı Bora Apartmanı

   8 dairelik, şehrin merkezinde ki projemiz Bora Apartmanı tamamlandı! Hak sahiplerine dairelerini teslim ettik ve yaşam başladı!

  • Aybastı Onur Kent
   Onur Kent teraslarında çay keyfi bir başka!

   Aybastı 'nın en güzel manzaralarına sahip Onur Kent projelerinde ailenizle birlikte keyifli bir yaşam sizleri bekliyor!

  • Onur Kent Aybastı
   Aracınız eve dönüşsün!

   2015 model ve üstü aracınızı getirin, Onur Kent I.Etap veya II.Etap’ta Sıfır evinizi alın!

  KARTAL, ARSAMI
  DEĞERLENDİRSİN

  Arsa bilgilendirme formu
  için tıklayınız.


  Bora Apartmanı,
  Esenli Mahallesi - AYBASTI

  Muhteşem şehir manzarası ile Aybastı 'nın gözde yaşam projesi olmaya aday projemizde ön talepleri almaya başladık.

  8 daire ile yepyeni kaliteli bir yaşama merhaba diyecek olan "Bora Apartmanı" rezidans kalitesinde konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor.

  YAZININ DEVAMI