KARTAL OTOMOTİV

2019 yılında kurulan Kartal Otomotiv, premium ve lüks araç segmentlerin de sıfır hata politikası ile araç satışına başlamıştır. Aybastı 'nın en büyük araç showroomu olan Kartal Otomotiv, güçlü sermaye yapısı ile bölgesine hizmet vermektedir.

Güncel araçlarımız için TIKLAYINIZ...

KARSAN MOSAICO

1994 yılında cam mozaik üretim faaliyetine başlayan Karsan Mozaik, kurulmuş olduğu tarihten itibaren kaliteli ürün, mutlu müşteri sloganını ilke olarak benimseyerek ülkeye ihracat getirisi sağlamaya başlamıştır. Türkiye 'nin ilk cam mozaik üretim tesislerinden birisi olan firmamız; yurtiçi ve yurtdışında bir çok projeye imzasını atmıştır.

Karsan Mozaik başta Avrupa olmak üzere, Arap yarımadasına ihracat yapmaktadır.

Cam mozaikler havuz, banyo, mutfak, lobi, sanatsal çalışmalarda kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz ve referans projelerimiz için TIKLAYINIZ..

INSTAGRAM

Satış Ofisi : Oruç Reis Mah. Oğuzhan Cad. 590 Sk. No:30 Esenler/İSTANBUL

Fabrika : Karaçalı Mevkii İnceğiz Köyü Yolu Üzeri Çatalca/İSTANBUL

GÜVEN KURS MERKEZİ

2022 yılında kurulan Özel Güven Kişisel Gelişim Kursu, Aybastı 'da 4-5-6-7-8. Sınıflar için ders takviye kursları, LGS Hazırlık kursu, 9-10-11-12. Sınıflar ders takviye kursları ve YKS (TYT-AYT) Hazırlık kursları vermek amacıyla kuruldu. Yenilikçi eğitim anlayışıyla 8-10 kişilik sınıflarda özel ders kalitesinde eğitime devam etmektedir. Uzman kadromuzla eğitime önem veriyor, her konuda öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz.

Detaylar İçin TIKLAYINIZ...

Kurs Adresi : Esenli Mah. Gökalioğlu Sk. No:4A Aybastı/ORDU

BRA REKLAM & YAZILIM

Kartal İnşaat, ilke olarak müşteri memnuniyeti ve güvenlik odaklı çalışma prensibini benimsemiş olup, ziyaretçilerimiz tarafından web sitemize sunulan kişisel bilgilerin (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) gizliliğini korumak amacıyla müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacağı gibi bu bilgilerle herhangi bir kiralama ve satış işlemi de gerçekleştirmeyecektir.

Kartal İnşaat web sitesini ziyaret ettiğinizde, kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz durumlarda yapmanız gerekenler ile verdiğiniz bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır.

Kartal İnşaat e-posta gönderimlerini 3.kişi servis sağlayıcılar kanalıyla yapabilir. Bu durumda kişisel bilgilerin güvenliği 3.kişi servis sağlayıcıların güvenlik politikalarına uygun olarak belirlenmektedir.

Kişisel bilgilerin toplanması esası; Kartal İnşaat’ın web sitesini kullanarak ya da harici sitelerde yayınlanan reklamlar veya formlar aracılığı ile gönüllü olarak kişisel bilgi girişi yapmak; mevcut gizlilik şartlarının kabul edildiği anlamına gelmektedir. Ziyaretçiler tarafından tamamen isteğe bağlı olarak, başvuru, bilgi, anket formu doldurulması, daire satış rezervasyonu yapılması veya e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir.

Bu bilgiler ziyaretçiler tarafından isteğe bağlı olarak verilmediği takdirde herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır. Bilgi toplanmasındaki amaç; ziyaretçilerin izinleri doğrultusunda, e-bülten, dergi, broşür ve kampanyalara dair bilgi /haber göndermektir. Kartal İnşaat bunların dışında e-mail ve SMS ile bilgi akışında bulunarak, istek, talep ve şikâyetleri değerlendirmeyi hedefler.

Kartal İnşaat, ziyaretçilerinin gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikasıyla bütün veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal işlemler sırasında mahkeme kararı ya da yasal prosedürlerin gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır. Web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunduğunu ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Web sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır. Web sitemizde yer alan bilgi ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Kartal İnşaat’a aittir.

Kartal İnşaat, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu kuruluşların Kartal İnşaat’ın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Güvenlik;

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi almak istediğinizde info@kartalinsaat.net ‘e başvurabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Kartal İnşaat

HABERLER

 • Onur Kent
  Vadi projemiz başladı!

  Cami Düzü Mevkii'nde 11 Daire ve 1 Dükkan olan Vadi Projemizin Yapımına Başladık! Teslim hedefimiz 2023 yılı Kasım ayı.

 • Yüksel Kartal
  PRESTİJ+ Projemizde Yaşam Başladı!

  5 Daireden oluşan PRESTİJ+ projemizi hak sahiplerine teslim ettik. Prestij+ 'da yaşam artık başladı.

 • Aybastı Onur Kent
  PRESTİJ Projemizde Yaşam Başladı!

  16 Daireden oluşan Prestij projemizde hak sahiplerine daireleri teslim ettik. Prestij projemizde yaşam başladı!

 • Bora Apartmanı'nda Yaşam Başladı! Aybastı Bora Apartmanı

  8 dairelik, şehrin merkezinde ki projemiz Bora Apartmanı tamamlandı! Hak sahiplerine dairelerini teslim ettik ve yaşam başladı!

 • Aybastı Onur Kent
  Onur Kent teraslarında çay keyfi bir başka!

  Aybastı 'nın en güzel manzaralarına sahip Onur Kent projelerinde ailenizle birlikte keyifli bir yaşam sizleri bekliyor!

 • Onur Kent Aybastı
  Aracınız eve dönüşsün!

  2015 model ve üstü aracınızı getirin, Onur Kent I.Etap veya II.Etap’ta Sıfır evinizi alın!

KARTAL, ARSAMI
DEĞERLENDİRSİN

Arsa bilgilendirme formu
için tıklayınız.


Bora Apartmanı,
Esenli Mahallesi - AYBASTI

Muhteşem şehir manzarası ile Aybastı 'nın gözde yaşam projesi olmaya aday projemizde ön talepleri almaya başladık.

8 daire ile yepyeni kaliteli bir yaşama merhaba diyecek olan "Bora Apartmanı" rezidans kalitesinde konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor.

YAZININ DEVAMI